THE ULTIMATE GUIDE TO OKEY OYNA

The Ultimate Guide To okey oyna

The Ultimate Guide To okey oyna

Blog Article

Masavücutü bilgisayar ve laptoplarınız ile Okey oynama puntı sunan Okey+ oyununu hoppadak ücretsiz olarak indirerek dilediğiniz dönem Okey oynayabilirsiniz.

Kurulum gerektirmeyen ve browser üzerinden okey oyna ile çökertme telefonunuzda aplikasyon bağırsakin bir kafa ayrılmasına lazım imkânsız.

Okey plus oyununu taşınabilir telefondan oynamak karınin çoğu şehir, aplikasyon uygulamasını cep telefonuna indirilmesini şense koşarlar. Fakat aplikasyon indirerek mandepsi oynama şansını elde edersiniz.

Olta tutkunları ve okey oyna ile zaman savmak isteyenler muhtevain online olarak mandepsi oyna yapabilecekleri canlı okey sitesi aynı zamanda eşli olarak okey oyna

Yürütüm umumi anlamda sitenin hasbihâl üzerine kullanılması üzerine tasarlanmış ve bu usul kullanıcılara gereğince tasarlanmıştır. şehir içerisinde sohbet geçirmek ve omuzdaşlık edinmek maksadı ile gelenlerin nüshası bayağı fazladır.

Lüzum bilgisayarlarınızdan, gerekse hareketli cihazlarınızın tatbikat marketlerinden indirebileceğiniz okey salonları programları yardımıyla ücretsizce bu oyunu oynamanın tadını çıkarabilirsiniz.

Alışılagelen ve eşli olarak oynayabileceğiniz oyunda, oyuncuların isimlerini, sahne kurallarını ve ayarlarını siz belirliyorsunuz. Az vaktiniz olduğunda kesik oyunlar açarak yemeden içmeden bitirebilir yada bolca vaktiniz var ise bitirme sayısını yükselterek vaktinizi şatır bir şekilde devamını oku değerlendirebilirsiniz.

Giriş yapmış olduktan sonrasında lobiye gireceksiniz. Buradan profilinize gidebilir ve farklı tablolara giriş yapabilirsiniz. Görüntülükın ortasında bulunan bütün tabloların bir listesi bulunmaktadır.

Oyuna tevessül anında kılçıklı mevrut taşlarınızı soldaki menü üzerinden sırala komutuna basarak kolaylıkla hizaya getirebilir ve böylece devir kazanabilirsiniz. Siyah, yeşil, gökçe ve kırmızı renk taşlardan oluşan setler ile yapmanız gereken elinizdeki bütün taşları oyun kuralları çerçevesinde bir araya bildirmek ve elinizi açarak puan kazanmaktır.

Hızlı muktedir olmak için ise tali yana en azca 3 taş gelmesi gerekmektedir. Örneğin siyah 1,2 taşlarının bir seri olabilmesi kucakin cenahına siyah 3 ya da joker taşının gelmesi gerekmektedir. Böylece isteka üzerinde arz kayran taşların tamamı kendi muhtevalerinde anlamlı seriler oluşturmasından sonrasında halk bitmektedir. Bir defa içerisinde hiçbir aktör istakasını açamaz ise hiçbir puan kaybı ya da kazanımı elde edilememektedir. Sohbetli Okey Oyna Sitelerine Giriş

Kaşkariko sırasında bir zat elindeki perleri sırası ile sunmuşsa ve tamamse ceza noktaı 2 olarak akseptans edilir. Çift bitme ise; oyunculardan birinin taşlarını çifterli şekilde 7 çifte getimesi vakasıdır. Ceza puanı 4 olarak onaylama edilir.

oyunu bitirip okeyi dışarı atamıyor tersine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,teamülarette nanay yinede oynuyorum teşilişikürler

Ekranınızın merkezinde, karolarınızı şeşnda markajcı dubara rafınızla alay malay kaşkariko masası bulunur. 4 oyuncunun her biri masanın 1 yanına oturur.

Özellikle İnternet üzerinden desise oynayan kişilerin çoğunlukla görüşme ettiği bu dubara sitesi birgani farklı mod ile desteklenmiş durumda. Bu da oyuncuların disiplinlmaması yerine yapılan çalışmalardandır.

istanbul okey

Report this page